До середини осені зберігається загроза обстрілів з білорусі
Загроза ракетного обстрілу України з боку білорусі зберігається ще на три місяці, інформує білоруська моніторингова група «Беларуські Гаюн».
Дія зони обмеження для польотів усіх типів цивільних повітряних суден (включно з БПЛА) на висотах від 0 до 19 800 метрів на півдні білорусі продовжена згідно з NOTAMN O0547/22 з 8 липня по 7 жовтня 2022 року.
Сказано, що обмеження не поширюється на авіацію ЗС рб та Держприкордонкомітету рб.
Територія зони обмеження не змінилася.
Заборона на польоти над південною частиною білорусі була введена 24 лютого 2022 р. з початком російського вторгнення в Україну. Саме з півдня білорусі і відбуваються запуски ракет територією України. З початку війни з території білорусі українськими містами було запущено не менше 689 боєголовок.
Українська сторона вважає, що з білоруського боку випущено більше - 788 крилатих та балістичних ракет було випущено з території рф та білорусі з початку війни.
Такі дані повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.
Зокрема: 213 снарядів комплексу «Іскандер» та 61 ракета – «Точка У», а також крилаті ракети та ракети морського базування. Основними цілями були об'єкти транспортної інфраструктури південних та східних регіонів України.
Таким чином, загроза ракетного обстрілу території України з повітряного простору білорусі зберігається як мінімум ще на три місяці.
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.