У Чернігові знесуть кілька будинків, зруйнованих через бомбардування рф
Кілька будинків у Чернігові, які були зруйновані внаслідок артилерійських обстрілів та авіаційних бомбардувань військами рф, доведеться знести.

Про це під час пресконференції в Укрінформі повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.
«Житловий фонд в області постраждав найбільше. Маємо 25 багатоквартирних будинків, які перебувають у критичному стані. Зараз ми їх обстежуємо, порахуємо витрати й почнемо ремонтувати. На жаль, є такі будинки, які доведеться знести», - сказав Чаус.
За його словами, людям, які втратили житло, буде запропоновано переселитися в тимчасові модульні містечка.
«Модульні містечка - тимчасове житло, але це краще, аніж жити в підвалі. Ми розуміємо, що країна воює й багато коштів іде на війну. Тому для побудови житла залучаємо міжнародні благодійні фонди та організації», - додав начальник Чернігівської ОВА.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.