Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 жовтня, 12:55:23

У Чернігові піротехніки ДСНС розміновують міський пляж "Золотий берег"

06.07.2022   08:00Агенцiя

Впродовж 4-5 липня у Чернігові на міському пляжі "Золотий берег" водолази та сапери ДСНС провели обстеження берегової зони, прилеглої до пляжу місцевості та акваторії дна річки Десна на наявність боєприпасів, які можуть залишитись після масивних авіаційних та артилерійських обстрілів російськими військами.

Кожен сектор, метр за метром, водолази проходять дно водойми методом тралення, використовуючи при цьому підводний дрон. Саме так шукають великі вибухонебезпечні предмети. Під час такого обстеження були виявлені безпечні чотирьохметрові залишки реактивних систем залпового вогню "Ураган". Піротехніки ДСНС за допомогою спецобладнання дістали їх з води, загрузили в броньований автомобіль "КраЗ" та вивезли в безпечне місце для подальшого утилізації.

Надзвичайники закликають жителів міста не ризикувати своїм життям та поки не відвідувати місця для купання. У разі виявлення вибухонебезпечних предметів негайно телефонуйте за номерами "101" або "102".

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

Срібло міжнародного турніру з кіокушинкай карате "BATUMI OPEN-2025" у Грузії 11:12

З 25 до 26 жовтня у Грузії відбувались міжнародні змагання з кіокушинкай карате «BATUMI OPEN CUP» в яких взяли участь 450 спортсменів з 14 країн.

Здійснив наїзд на велосипедиста – жителя Чернігівського району засуджено до 5 років ув’язненя 10:39

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним жителя Чернігівського району у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керувала транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини