Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 19:18:52

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

05.07.2022   12:47Агенцiя

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Всього з початку воєнних дій вилучено 31585 вибухонебезпечних предметів. Загалом обстежено близько 36 тис. гектарів території Чернігівського, Ніжинського та Прилуцького районів, 132 об’єкти інфраструктури та життєзабезпечення, 22 км ліній електропередачі, 195 км автодоріг та більше 7,5 км ліній газопроводів.

На Чернігівщині працюють 3 піротехнічні розрахунки Головного управління ДСНС в області та 11 розрахунків з Вінницької, Волинської, Кіровоградської, Полтавської, Хмельницької Черкаської, Одеської та Луганської областей.

За останню добу в області зареєстровано 4 пожежі, з них 1 — пов’язана з бойовими діями (Семенівська ТГ Новгород-Сіверського району). Ще 2 — в екосистемах, 1 — на об’єкті сільського господарства.

Протягом доби рятувальники 3 рази залучалися до надання допомоги та проведення інших робіт.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини