Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи
На кордоні з рф у межах Чернігівської та Сумської областей росія продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил, а саме в прикордонних районах Брянської та Курської областей.
Про це сказав на брифінгу у Медіацентрі Україна – Укрінформ речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.
За його словами, це робиться для демонстрації присутності та сковування дій наших підрозділів Сил оборони.
«Формування ворогом ударного угруповання для відновлення наступу не спостерігається. В той же час, росія не припиняє обстрілювати території Чернігівщини і особливо Сумщини. Противник щоденно відкриває вогонь з артилерії, мінометів та стрілецької зброї. Також продовжуються випадки скидання вибухових пристроїв з безпілотників», - сказав речник ДПСУ.
Демченко зауважив, що лише за тиждень зафіксовано більше 100 обстрілів цих територій, 6 з яких з застосуванням авіації, 7 стрілецької зброї, а решта артилерії та мінометів.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).