Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 07:58:14

Чаус: У понеділок після обіду відкривається прямий маршрут Чернігів — Київ

04.07.2022   14:07Агенцiя

Сьогодні після 13-ї години буде відкрито рух шляхом через Десну поблизу Чернігова. Про це вранці повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Таким чином відновлюється пряме сполучення Чернігова з Києвом, а також із громадами, розташованими на лівому березі Десни. Тривалий час вони залишалися відрізаними від обласного центру після того, як російські війська розбомбили автомобільний міст.

Новий шлях зможе обслуговувати транспортні засоби вагою до 10 тонн.

 — Маршрут працюватиме автомобільний, щоденно, з 5-ї ранку до 21-ї вечора. Обмеження по руху — до 10 тонн, тому всі фури і всі великогабаритні транспортні засоби ідуть іншою дорогою, якою ходили раніше, — повідомив В’ячеслав Чаус.

Голова ОВА також закликав не фотографувати маршрут та не обговорювати особливості його роботи у соціальних мережах.

Нова дорога, спорудження якої ініціювала обласна військова адміністрація, суттєво покращить логістичну ситуацію в області. Роботи над нею понад місяць проводились Службою автомобільних доріг та підрозділами Збройних сил України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини