Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 22:03:29

За позовом ювенальних прокурорів до бюджету стягнуто 360 тис грн., надмірно сплачених за природний газ для закладів освіти

28.06.2022   11:32Агенцiя

Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура.

За принципової позиції ювенальних прокурорів Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури, поданий в інтересах Відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради, стягнувши з товариства – постачальника природного газу кошти, надмірно сплачені на виконання нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива для закладів освіти області.

З’ясовано, що суб`єкт господарювання, не маючи на те законних підстав, у порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», тричі за місяць підвищив ціну на газ, що призвело до переплати замовником коштів на 23% від визначеної у договорі первісної ціни, у зв’язку з чим постачальником безпідставно отримано майже 360 тис грн.

Враховуючи обґрунтованість вимог прокурора, нікчемність угод, укладених всупереч вимогам бюджетного законодавства, порушення принципів максимальної економії, ефективності використання бюджетних коштів та добросовісної конкуренції серед учасників публічних закупівель, позов задоволено повністю, інтереси держави поновлено.

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини