Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 04:23:26

Прокуратурою повідомлено про підозру колишній голові райдержадміністрації у заволодінні бюджетними коштами

27.06.2022   10:18Агенцiя

Чернігівською окружною прокуратурою повідомлено про підозру колишній голові однієї з райдержадміністрацій Чернігівської області у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України).

За даними слідства, жінка, обіймаючи посаду голови райдержадміністрації, в січні 2020 року, з метою особистого збагачення, підготувала, підписала та видала незаконне розпорядження про нарахування на свою користь вихідної допомоги при звільненні у розмірі шестимісячного середнього заробітку.
Відповідно до вказаного розпорядження підозрюваній безпідставно виплачено вихідну допомогу у сумі понад 220 тис грн.
При цьому, їй було достеменно відомо, що вона не має права на отримання такої допомоги, оскільки розпорядженням Президента України у 2019 році підозрювану звільнено з посади голови райдержадміністрації у зв'язку із закінченням строку повноважень Президента України.
Таким чином, колишня посадовиця заволоділа бюджетними коштами на вищевказану суму.
Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини