На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку
Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.
Відтак поряд з класичною процедурою одруження набирає популярності так зване «Одруження онлайн», яким можуть скористатися військовослужбовці, поліцейські, працівники закладів охорони здоров’я тощо.
Поряд зі звичною процедурою укладення шлюбу в стінах відділу державної реєстрації актів цивільного стану, факт реєстрації одруження вищевказаних осіб також може засвідчуватися актом, який складається безпосереднім командиром (керівником) та скріплюється гербовою печаткою (якщо така є) відповідного військового формування чи закладу. В такому випадку реєстрація шлюбу може відбуватися без особистої присутності одного чи обох наречених з використанням доступних засобів відеозв’язку, за участю двох свідків.
Заключним етапом укладення такого шлюбу є надсилання командиром акту до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану для складення актового запису про шлюб у паперовій формі та внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян з подальшою видачею подружжю свідоцтва про шлюб у паперовому вигляді.
Варто зазначити, що з початку повномасштабного військового вторгнення на Полтавщині одруження онлайн обрали 65 пар закоханих. На Сумщині понад 40 шлюбів зареєстровано без присутності одного з наречених, а на Чернігівщині 9 пар молодят сказали один одному «Так» за допомогою відеозв’язку.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.