Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 05:21:31

Графік перевірки будинкових тепломереж з 4 по 8 липня. Шукайте свою адресу

22.06.2022   09:31Агенцiя

Чернігівська міська рада продовжує інформувати населення про дати перевірки внутрішньобудинкових мереж за конкретними адресами.

У відомстві нагадують, що наразі комунальники готують житловий фонд Чернігва до опалювального сезону, перш за все, перевіряючи мережі в багатоквартирних будинках. У такий спосіб ведеться пошук і ліквідовуються пориви, які могли утворитися після розмерзання теплових мереж у будинках під час активних бойових дій у лютому-березні 2022 року. 

Наразі протестували мережі у більше 400 будинках.

Перевірки здійснюються відповідно до розкладу. При його складанні керуються черговістю будинків у системі централізованого опалення, кількістю пошкоджень під час обстрілів. Навіть споруди розташовані поруч можуть ревізуватися у різні дні і навіть тижні.

Як діяти, якщо НЕ ЗНАЙШЛИ СВОЮ АДРЕСУ у цьому переліку чи в опублікованих раніше. Стежити за наступними публікаціями – ваш будинок може бути зазначений у подальших наших графіках.

Як діяти, якщо ви ЗНАЙШЛИ СВІЙ БУДИНОК у переліку. У вказаний день слідкувати за будь-якими ознаки витоків води з тепломереж у своїх чи сусідніх квартирах.  Для цього можна перебувати вдома самим або бути на зв’язку із сусідами, друзями чи родичами. 

При поривах слід одразу повідомляти ЖЕК, теплову організацію або кол-центр — щоб вони вимикали подачу води і починали ремонтувати теплову систему. Контакти вашого ЖЕКу та теплопостачальників є на платіжках за квартплату та тепло (знайдіть ці телефони завчасно). Телефон контакт-центру — 0800509350 (безкоштовно), передати інформацію можна також через особистий кабінет на сайті колл-центру чи через мобільний додаток «Call-центр CityOn. Чернігів».

Якщо ви вже знаєте про пошкоджені мережі у вашій квартирі, передайте інформацію про це прямо зараз. Не чекайте перевірки.

Опубліковані раніше графіки: 1-10 червня13-17 червня, 20 червня-1 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж з 4 по 8 липня

 

Управління ЖКГ Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ