Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 06:03:19

Чернігівські рятувальники проводять профілактичну роботу з населенням області

21.06.2022   10:06Агенцiя

З метою недопущення пожеж в природних екологічних системах, а також для попередження нещасних випадків при виявленні вибухонебезпечних предметів, фахівці підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області щоденно здійснюють профілактично-роз'яснювальні рейди.

 

Під час бесід надзвичайники наголошують, що у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів необхідно бути максимально уважними та у жодному разі не можна самостійно вилучати знахідку та торкатися неї. Необхідно також пояснювати дітям правила поведінки під час виявлення небезпечних знахідок.

Окрему увагу рятувальники приділяють роз'ясненню громадянам основних вимог пожежної та екологічної безпеки під час перебування на відкритих територіях, у лісопаркових зонах та поблизу торфовищ, нагадують про недопустимість спалювання сміття, сухої рослинності та її залишків як на присадибних ділянках, так і поза їх межами.

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ