Новгород-Сіверські поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів
Днями під час санкціонованого обшуку в господарстві підозрюваного поліцейські виявили та вилучили понад 3 кілограми сухої речовини, що схожа на марихуану.
Оперативні заходи в рамках операції «Мак» проводили співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції.
Поліцейські встановили, що 38-річний місцевий мешканець на території свого домогосподарства зберігає велику кількість наркозілля. В ході обшуку поліція виявила та вилучила висушені рослини конопель, подрібнену речовину зеленого кольору, що схожа на марихуану.
За цим фактом слідчий під процесуальним керівництвом прокуратури відкрив кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Нині тривають заходи зі встановлення каналів надходження наркотичних засобів.
Вилучене поліція направила на проведення експертних досліджень.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.