Обстріли кордону із кулемету та загроза із білорусі: зведення Генштабу на ранок 17 червня
Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 17 червня 2022 року.
Загроза із білорусі
На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь ведуть розвідку, обладнують позицій та охороняють державний кордон.
Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів.
Цього тижня президент Володимир Зеленський провів засідання ставки головнокомандувача щодо можливої загрози нового вторгнення з боку білорусі, на якому доручив провести перевірку готовності у чотирьох областях. Чи є у переліку Чернігівщина - не уточнюється. Як відомо із білоруссю межують 5 областей України: Чернігівська, Київська, Житомирська, Рівненська та Волинська
Про обстріли прикордоння
На Сіверському напрямку ворог продовжує ведення демонстративних дій. Агресор обстрілював з артилерії підрозділи Сил оборони у прикордонних районах.
Зокрема, вчора вдень росіяни з артилерії обстріляли ферму у прикордонні Сумщини, постраждали корови. Вночі - мінометні обстріли кордону.
Учора після 16 год. зафіксовано кулеметний обстріл у напрямку Грем’яч Новгород-Сіверського району із території рф. Втрат немає.
Про повітряні тривоги
Протягом останньої доби по Чернігівській області тричі оголошувалсь повітряна тривога - ракетна небезпека.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.