Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 22:19:08

Роби що хочеш, а пакуй як треба. Нова пошта розробила сайт-гру, яка вчить пакувати правильно

17.06.2022   08:45Агенцiя

Нова пошта цінує кожного клієнта і турботливо ставиться до кожного відправлення. Тим не менш, трапляються випадки, коли посилка пошкоджується під час транспортування через ненадійне або неправильне пакування.

Щоб навчити людей пакувати правильно та не зламати собі голову, Нова пошта розробила спеціальний сайт із онлайн-грою. У ігровій формі за лічені хвилини кожен зможе опанувати правила пакування для різних товарів, які люди найчастіше відправляють. Можна робити у житті, що хочеш, але щоб відправлення надійшло цілим та неушкодженим - потрібно пакувати як треба - за правилами.

 

Онлайн-гра враховує усі етапи пакування: від вибору предмету для пакування до підбору розміру коробки, ущільнювача. Крім цього, у кінці гри на кожного гравця чекає рейтинг його вправності як пакувальника.

Також на коробках Нової пошти ви можете побачити чек-лист вправного пакувальника, який допоможе вберегти вміст посилки від пошкоджень. Тож, долучайтеся до гри - піклуйтеся про своє відправлення.

 

Нова пошта

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.