Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 3 грудня, 01:00:20

У Ніжині роздумують над використанням індивідуального опалення

17.06.2022   08:26Агенцiя

У зв’язку з масштабною військовою агресією російської федерації одним з актуальних питань є зменшення споживання природного газу до рівня власного видобутку.

В сьогоднішніх реаліях газовий ресурс дефіцитний і дуже дорогий. Наразі споживання газу в Україні суттєво впало через серйозні руйнування інфраструктури внаслідок бойових дій. Також окупанти знищили або пошкодили деякі газові родовища, де здійснювався видобуток. На даному етапі країна має дуже швидко підготуватись до зими.

На сьогоднішній нараді під головуванням першого заступника міського голови Федора Вовченка розглядалось питання переходу будинків на індивідуальне опалення всім будинком або під'їздом. Абоненти, які використовують індивідуальне опалення, можуть легко контролювати обсяги використання газу.
На нараді були присутні представники керуючих компаній, директор з капітального будівництва АТ «Чернігівгаз» Іхтіонов Дмитро, головний інженер та старший інженер компанії.
На нараді розглядали питання шляхів зменшення використання природного газу, а також нові можливості та подальші кроки в цілях економії споживання газу, конкретні заходи реконструкції теплових мереж та оптимізації подачі теплоносія. Сьогодні у Ніжині ведеться системна робота з оптимізації центральної системи опалення.
Позитивним моментом є бажання всіх зацікавлених сторін, а саме газового господарства, керуючих компаній та керівництва міста у зменшенні споживання природного газу зі збереженням надання безперебійних та якісних послуг населенню.
За результатами наради на цьому тижні заплановані зустрічі з мешканцями будинків, огляд районів міста для планування майбутніх заходів.

Останні новини Чернігівщини

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку" 17:10

30 листопада у форматі онлайн на платформі ZOOM відбулася обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку", яку щорічно організовує Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка як методичний центр області.

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості 10:56

Тривимірна, або 3D-графіка- це розділ комп'ютерної графіки для зображення об'ємних об'єктів,які максимально наближені до реальних. Саме цей вид графіки широко використовується в інженерному проектуванні, комп’ютерному моделюванні,анімації, мультиплікації, індустрії розваг тощо.

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій 10:52

Неможливість функціонування в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій. Відповідне звернення на адресу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голів ОВА та Конституційного Суду України зробили депутати Чернігівської міської ради під час засідання сесії 30 листопада. Його винесла на розгляд своїх колег депутатка від "Європейської Солідарності" Ірина Соломаха.

АНОНСИ ПОДІЙ