Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 02:33:52

19 храмів Феміди Чернігівщини вже під надійним захистом Служби судової охорони

16.06.2022   15:44Агенцiя

Судові охоронці Чернігівщини продовжують нарощувати кількість прийнятих під охорону об'єктів. Днями співробітники спеціалізованого охоронного відомства приступили до несення служби у двох районних судах Чернігівської області – у Коропському та Бахмацькому.

Під час церемоній взяття установ під охорону  територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковник Служби Олександр Рибак представив нових співробітників та окреслив основні задачі судової охорони.

- За умов військового стану ми не зупинились ні на мить і продовжили повноцінно виконувати службові обов'язки. Ми приймаємо суди, охороняємо ваш спокій, протидіємо проникненню підозрілих осіб, цілодобово забезпечуючи всебічний захист судочинства і, відповідно, дотримання конституційних прав громадян. Впевнений, що Служба, в особі наших співробітників, в повній мірі виправдає вашу довіру, - зазначив Олександр Рибак.

І додав, що особовий склад має достатньо професіоналізму і ресурсів для реалізації поставлених цілей.

Голова Коропського районного суду Олександр Грушко подякував керівництву територіальних управлінь Служби судової охорони і Державної судової адміністрації і побажав присутнім плідної командної роботи заради спільної мети - справедливого та незалежного правосуддя.

А вже наступного дня, 15 червня, судові охоронців завітали до Бахмацького районного суду. Вітаючи апарат суду зі знаковою подією, Олександр Рибак запевнив, що перехід суду під охорону Служби сприятиме посиленню захисту установи, що особливо важливо у теперішніх умовах воєнного стану.

- Наш особовий склад максимально вмотивований на створення безпечної атмосфери у стінах суду. У свою чергу це унеможливить тиск та втручання в професійну діяльність суддів, а отже – сприятиме неупередженому та об’єктивному правосуддю, – підкреслив Олександр Рибак.

Голова Бахмацького районного суду Павло Пархоменко висловив сподівання, що взаємодія працівників апарату й судових охоронців буде якісною та продуктивною.

- Як бачите, в нашому суді колектив переважно жіночий, тому ми дуже раді, що в нас прибуло чоловічої сили. Дійсно, за специфікою роботи суди потребують професійного захисту, тому віднині апарат суду та відвідувачі відчуватимуть себе у цілковитій безпеці, - наголосив очільник суду. І зазначив, що колективи обов'язково знайдуть спільну мову і конструктивно працюватимуть заради інтересів громади.

За доброю традицією Служби, головам судів вручили символічні таблички - гравертони з датою прийняття установи під охорону.

На завершення співробітники теруправління продемонстрували екіпірування та засоби активної оборони, що перебувають на озброєнні Служби судової охорони.


Довідка:

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.
Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.
Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини