Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 02:30:50

Графік перевірки будинкових тепломереж з 20 червня по 1 липня

15.06.2022   08:57Агенцiя

Уже протягом двох тижнів перевіряється готовність внутрішньобудинкових систем опалення. Ці роботи – частина підготовки до холодного сезону.

Ведеться пошук і ліквідовуються пориви, які могли утворитися після розмерзання мереж у будинках під час бомбардування Чернігова російськими військовими.

Кожен будинок перевіряється відповідно до розкладу, розробленого комунальниками. При його складанні представники теплогенеруючих компаній і ЖЕКи керуються черговістю будинків у системі централізованого опалення, кількістю пошкоджень під час обстрілів. Споруди, розташовані поруч, можуть ревізуватися у різні дні і навіть тижні.

Тож, якщо ви НЕ ЗНАЙШЛИ СВОЮ АДРЕСУ у цьому переліку чи в опублікованих раніше (посилання в кінці статті), то вона може бути зазначена у подальших наших публікаціях графіків.

Якщо ви ЗНАЙШЛИ СВІЙ БУДИНОК у переліку, то у вказаний день слідкуйте за будь-якими ознаками витоків води з тепломереж у своїх чи сусідніх квартирах.  Для цього можна перебувати вдома самим, або бути на зв’язку із сусідами, друзями чи родичами. 

При поривах слід одразу повідомляти ЖЕК, теплову організацію або колл-центр, щоб вони вимикали подачу води і починали ремонтувати теплову систему.

Контакти вашого ЖЕКу та теплопостачальників є на платіжках за квартплату та тепло (знайдіть ці телефони завчасно). Телефон контакт-центру 0800509350 (безкоштовно), передати інформацію можна також через особистий кабінет на сайті колл-центру чи через мобільний додаток «Call-центр CityOn. Чернігів».

Якщо ви знаєте, що мережі у вашій квартирі пошкоджені, то передайте інформацію завчасно, не чекаючи перевірки.

За минулий тиждень під час тестування мереж було виявлено півтора десятка протікань, їх ліквідували. 

Опубліковані раніше графіки

 

За повідомленням Управління ЖКГ міськради

Останні новини Чернігівщини

Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26

Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.

Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05

Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.

“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34

Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.

Співпраця з роботодавцями триває 16:10

«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини