Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 19:22:27

Білоруси хочуть стежити за чернігівським прикордонням з камер

15.06.2022   08:39Агенцiя

Білорусам мало встановити вздовж кордону озброєні блокпости, також у населених пунктах поруч із чернігівським прикордонням встановлять камери цілодобового відеоспостереження.

Такий задум має чинна білоруська влада на кордонах гомельської області, інформує опозиційний телеграм-канал «Гомельські Флагшток».

Відповідні тендери опубліковані на сайті держзакупівель. За умовами документації камери необхідно встановити на автошляхах біля прикордонних селищ Комарин та Светиловичи, що розташовані поруч із кордоном Чернігівщини. Светиловичи у 80 км, а Комарин і взагалі на кілометровій відстані.

В обґрунтуванні закупівлі, поданої від Гомельавтодора, зазначено, що камери необхідні "для контролю стану дорожнього покриття".

Однак технічні характеристики камер, що замовляються, підказують, що вони призначені для спостереження не тільки за асфальтом: купольна камера з інфрачервоним прожектором, автономним живленням і противандальною функцією. Камера повинна мати можливість записувати звук та визначати обличчя.

Завдання на розробку було надано 22 лютого 2022. Завершити встановлення камер необхідно до кінця липня 2022. На проектування та встановлення двох камер виділено 47 тисяч рублів.

Час Чернігівський

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.