За вихідні на Чернігівщині виявлено 158 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 13 червня
Триває розмінування території області. За вихідні групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 9 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 158 таких предметів.
Всього за тиждень вилучено 955 вибухонебезпечних предметів, а з початку воєнних дій — 27620.
За суботу та неділю в області зареєстровано 16 пожеж: 5 — у житловому секторі, 2 — на транспорті, 8 — в екосистемах, 1 — інша.
За останні дві доби рятувальники 2 рази залучалися до надання допомоги.
У річках Дніпро та Десна триває спад рівня води з інтенсивністю 2-13 см на добу. Через високу воду досі порушене транспортне сполучення у низці населених пунктів Сосницької територіальної громади.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.