Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 22:13:08

На українському кордоні – ворог не перешкода для єднання люблячих сердець

10.06.2022   11:24Агенцiя

Днями на Чернігівщині відбулося весілля тероборонівців Валентина та Анни.

– Знайомі вже дуже давно і одружитися планували ще до війни, – розповіла наречена Анна. – Змінилася ситуація в країні, але наміри наші залишилися незламними, тому звернулися до командира з проханням влаштувати нам весілля, щоб, нарешті, узаконити наші стосунки та створити сім’ю.

🔸З перших днів вторгнення росії наречений Валентин пішов захищати Чернігів від ворога. Анна приєдналася до підрозділу спершу на волонтерських засадах та допомагала готувати їжу. Після зняття оточення з обласного центру  її коханого перевели на прикордонні рубежі. Проте, Валентин не міг без коханої. Разом вирішили, що жінка теж піде на службу до лав Збройних Сил України.

🔹Командування частини підтримало молодих людей. Аня склала Військову присягу на вірність українському народові та стала у стрій поряд із коханим.

–  Нині ми на війні! Тому не знаємо, що буде завтра і навіть сьогодні до вечора, – зазначив командир взводу Ігор Леонідович. – Дізнавшись про наміри Валентина та Ані, з радістю погодився їм допомогти.

✍️Щоб зареєструвати шлюб у польових умовах командирам молодят довелося провести певну підготовчу роботу. Зокрема, консультувалися з місцевим відділом реєстрації актів цивільного стану, щоб належним чином оформити акт укладання шлюбу.

–  Дякуємо Богові, що ми разом, – говорить з радістю Валентин. – Під час воєнного стану наш командир має право офіційно зареєструвати наші стосунки, чим ми й скористалися.

Церемонія весілля відбулася у найкращих військових традиціях – під час шикування особового складу. Молодята під дружні оплески і вітання побратимів власними підписами засвідчили про взаємну згоду на шлюб.

🇺🇦Командир та співслужбовці побажали  міцного здоров’я, добробуту, мирного неба та безмежного кохання новоствореній родині.

Регіональне управління Сил ТрО “Північ” Збройних Сил України

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини