Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 18:27:39

Прокуратура у судовому порядку вимагає відшкодування шкоди у сумі майже 1,5 млн грн та звільнення особливо цінної земельної ділянки

09.06.2022   18:40Агенцiя

Чернігівською окружною прокуратурою заявлено позов в інтересах Михайло-Коцюбинської селищної ради про стягнення із суб'єкта господарювання майже 1,5 млн грн та звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки природно-заповідного фонду.

Так, у ході вивчення стану законності при використанні земель природно-заповідного фонду установлено, що один із суб'єктів господарювання у 2021 році незаконно засіяв сільськогосподарськими культурами особливо цінні землі площею 9,6 га на території Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Самовільним зайняттям земельної ділянки навколишньому природному середовищу заподіяно шкоду у сумі майже 1,5 млн грн.

Проте наразі приватний суб'єкт господарювання відмовляється сплачувати суму шкоди у добровільному порядку.

З огляду на наведене, окружна прокуратура вимагатиме цього через суд.
 

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.