Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 18:11:24

На Чернігівщині щеплення проти COVID-19 не припинялися навіть під час активних бойових дій

07.06.2022   09:52Агенцiя

У Чернігівській області медики продовжували робити щеплення проти COVID-19 навіть під час воєнних дій на території регіону. Про це повідомила регіональна координаторка з вакцинації Романа Сопотницька

 

За її інформацією, з 24 лютого по 30 березня, коли на Чернігівщині тривала активна фаза воєнних дій, в медзакладах області зроблено понад 2300 щеплень від коронавірусу. Найбільшу кількість щеплень зробили медики Прилуцького районного центру ПМСД - понад 800, Ніжинського міського центру ПМСД - понад 600 і Прилуцького міського центру ПМСД - майже 300.

Як зазначив директор Прилуцького районного ЦПМСД Дмитро Межуєв, продовження вакцинації навіть під час війни - це свідомий і відповідальний вибір людей. Центр ПМСД мав залишки вакцин Pfizer та Coronavac, з ними і працювали медики, поки нові поставки з обласного центру були неможливі. «У мирний час ми працювали ще активніше. Мобільна бригада виїздила та щеплювала колективи великих підприємств, їздили в села, тому робили до 2 тис. щеплень у місяць», - розповів він.

Зараз, за словами керівника медзакладу, центр отримав вакцину і медичні працівники продовжують щепити проти COVID-19 мешканців Прилуцького району.

Станом на кінець травня в Чернігівській області було зроблено майже 810 тис. щеплень проти COVID-19 та вакциновано понад 400 тис. осіб - 50% дорослого населення регіону. В тому числі бустерну дозу отримали 16,7 тис. осіб - 5%.

 

Комунікаційний центр МОЗ

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.