Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 2 червня
У Чернігівській області 2 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.
Розпочато підготовку майданчика для модульного містечка у с. Новоселівка Киселівської громади.
Здійснюється поточний ремонт у Чернігівській обласній дитячій лікарні та Чернігівському обласному центру крові.
Продовжуються роботи на одному з об’єктів КП «Чернігівводоканал».
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області здійснює відновлення автошляхів. У роботах було задіяно 100 працівників та 44 одиниці техніки підрядних організацій.
На дорозі Н-07 Київ — Суми проводились роботи з облаштування тимчасової переправи на одній з локацій у Ніжинському району.
На трасі М-01 Київ — Чернігів провели ямковий ремонт на загальній площі 279 кв. метрів.
Також ямковий ремонт здійснювали на двох ділянках автодороги Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч. Тут гарячим асфальтобетоном полагодили покриття на 426 кв. метрах.
Дорожники продовжували ремонт на дорозі Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів, тут вкладали щебенево-піщану суміш.
На трьох ділянках дороги М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ фрезерували покриття для подальшого ремонту.
Ще 678 кв. метрів відремонтували пневмоструменевим методом на двох ділянках дороги Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин.
На автошляху Р-82 Сосниця — Короп — Поліське гарячим асфальтобетоном відновили 235 кв. метрів покриття.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

