Інформація від ДСНС у Чернігівській області станом на ранок 27 травня
Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 40 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 180 таких предметів. Всього з початку воєнних дій вилучено 24794 вибухонебезпечні предмети.
За останню добу в області зареєстровано 1 пожежу у житловому секторі.
🚒 Протягом доби рятувальники 3 рази залучалися до надання допомоги.
⚠️ На річці Десна нижче смт Макошине продовжується проходження другої хвилі водопілля з підвищеннями рівня води на 2-4 см на добу. Через підйом води у річках Дніпро та Десна спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення у низці населених пунктів Новгород-Сіверської, Коропської, Сосницької, Михайло-Коцюбинської, Менської та Ріпкинської територіальних громад.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
27 січня: цей день в Україні і світі 09:33
День 1434 Російська агресія - Day 1434 Russian aggression
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.