Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 03:15:06

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня

25.05.2022   17:01Агенцiя

У червні починаються перевірки готовності внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання до опалювального сезону.

Вони потрібні для того, аби виявити пориви, які могли утворитися після розмерзання теплових мереж у будинках під час облоги Чернігова. Зважаючи на об'єми запланованих робіт, їх вже починають, аби встигнути підготувати місто до осінньо-зимового періоду. 

Для зручності чернігівців розроблені графіки перевірки. У ці дні постачальники тепла будуть подавати теплоносій під тиском у будинкові мережі.

Мешканцям, або їх представникам у день, вказаний у графіку, варто уважно слідкувати за будь-якими ознаками витоків води з тепломереж у їхніх чи сусідніх квартирах. У таких випадках слід одразу повідомляти про це ЖЕК, контакт-центр, теплову організацію для миттєвої організації та виконання аварійно-відновлювальних робіт системи опалення.

Нагадаємо, що випробування проводитимуться за окремим графіком, а тому мешканців будинків попереджатимуть про це за 10 днів до визначеної дати. Аби у них був час повернутися у свої квартири і вжити завчасно заходів, якщо будуть витоки теплоносія внаслідок пошкодження. 

Нижче публікуємо графік запуску теплоносія до житлових будинків з переліком адрес у період з 1 по 10 червня 2022 р. Також управляючі компанії мають попередити мешканців про початок робіт, розмістивши повідомлення на під’їздах будинків

За повідомленням пресслужби Управління ЖКГ

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини