Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 08:05:16

У Чернігові погасили поштову марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»

23.05.2022   21:28Агенцiя

Марка «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!» у продажі від сьогодні, 23 травня.

Церемонія її погашення відбулася у Чернігові за участі начальника обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса, голови обласної ради Олени Дмитренко та очільниці Чернігівської дирекції Укрпошти Олени Дорошенко.

    — Щоразу ми гасимо марку на символічному місці. Вперше — на фоні пошкодженого Головпоштамту, сьогодні — на дорозі життя. І це тільки підсилює силу напису на марці, бо попри все російському кораблю — ВСЬО! — зазначив В’ячеслав Чаус.

Ще одна культова марка продаватиметься у півтори тисячі відділеннях Укрпошти. Зокрема на Чернігівщині у перший день її купити можна буде в обласному центрі, Ніжині, Козелеці та Славутичі. Ліміт на одну людину (без винятків) —  два блоки по три марки.

    — Марок цієї серії буде більше, ніж «Русскій воєнний корабль, іді...». Навіть якщо мільйон екземплярів в Україні продадуть у перший же день, буде наступний мільйон. І не один, — прокоментувала Олена Дорошенко і додала: — Тепер чекатимемо марку з нашим улюбленцем Патроном!

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини