Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 12:11:51

Новий конкурс грантів від Міжнародної організації з міграції

18.05.2022   20:00Агенцiя

Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН з питань міграції в межах проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW), оголошує конкурс грантів для підтримки мікропідприємств та самозайнятих осіб.

Грантова програма спрямована на підтримку діючих мікропідприємств (до 10 робочих місць) в таких областях України: Львівська, Закарпатська, Київська (окрім м. Київ), Чернігівська та Сумська. Представники вищевказаних категорій бізнесу, які нещодавно перемістилися до зазначених областей, також запрошуються до конкурсу.

Головною метою проєкту є підтримка відновлення економіки України шляхом сприяння самозайнятості в умовах скорочення ринку праці, створення можливостей для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та задоволення попиту цивільного населення на товари та послуги, які є критично необхідними, в тому числі у місцях з високою концентрацією ВПО.

Грантова підтримка надаватиметься представникам мікробізнесу у таких сферах економіки:

  1.  Індустрія гостинності, готельне господарство.
  2.  Ресторанний бізнес та громадське харчування.
  3.  Інформаційно-комунікаційні технології.
  4.  Підприємства з виробництва продукції (дрібне виробництво).
  5. Легка промисловість.
  6. Виробництво харчових продуктів фермерськими господарствами.
  7. Транспортні послуги, у тому числі пов’язані з релокацією бізнесу.
  8. Суміжні із вищезазначеними сфери економіки.

Максимальна сума гранту становить 4 500 євро у гривневому еквіваленті за курсом ООН, який змінюється один раз на місяць. Поточний курс ООН можна знайти за посиланням.

При розгляді заявок особлива увага буде приділена проєктам, які продемонструють:

  • створення додаткових робочих місць;
  • виробництво товарів, які є критично необхідними або стали дефіцитними;
  • виробництво, яке повністю/частково спрямоване на експорт;
  • застосування інноваційних технологій у веденні бізнесу;
  • збільшення доданої вартості;
  • можливості працевлаштування для таких категорій населення: люди з інвалідністю, молодь, жінки, мігранти, внутрішньо переміщені особи (ВПО) та населення, яке постраждало внаслідок бойових дій, або інша соціально значуща діяльність підприємства.

Один заявник може подати на конкурс  лише ОДНУ заявку.

Грантові кошти мають бути використані на таке:

  • закупівля обладнання для виробничої діяльності;
  • транспортні витрати на релокацію бізнесу;
  • закупівля інструментів для надання послуг;
  • створення додаткових робочих місць;
  • оренда офісних приміщень, платформ для надання послуг або виробничих майданчиків;
  • закупівля сировини та матеріалів для виробництва продукції/надання послуг.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити аплікаційну форму за посиланням до 18:00 год. 6 червня 2022 року.

Детальніше тут.  

Департамент економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністраці

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини