Поліцейські Чернігівщини успішно пройшли тренінг з розпізнавання та поводження з вибухонебезпечними предметами
На базі Академії патрульної поліції в місті Києві 14 поліцейських Чернігівщини пройшли курс навчання «Розпізнавання та порядок поводження з вибухонебезпечними предметами».

Кожен з випускників отримав відповідний сертифікат.
Навчання поліцейських базовим навичкам поводження з вибухонебезпечними предметами знадобилося, щоб хоча б частково розвантажити поліцейських вибухотехнічної служби. Адже з вторгненням рашистів на українську землю навантаження на вибухотехніків поліції зросло в декілька разів.
Відтепер же, заступаючи на чергування в слідчо-оперативні групи, поліцейські при виїзді на відповідні виклики зможуть самостійно визначати, становить небезпеку виявлений предмет або ні. І вже далі діятимуть за визначеним алгоритмом.
Поліцейські Чернігівщини разом з іншими учасниками тренінгу прослухали лекційний курс, після чого відпрацювали засвоєні знання на практиці.
Здобуті під час тренінгу навички і вміння поліцейські зможуть не лише застосовувати у своїй роботі, а й ділитися отриманим досвідом з колегами.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.