Патрульні виявили автомобіль з речами, які можуть бути викраденими
17 травня близько 11-ї години патрульні отримали інформацію щодо транспортного засобу, яким можуть перевозити викрадені речі.
Поліцейським стало відомо, що автомобілем ВАЗ-2107 транспортують майно, яким незаконно заволоділи на території одного з гіпермаркетів під час активних бойових дій.
Охоронці порядку виявили та зупинили транспортний засіб, про який ішлося в орієнтування, на вулиці Івана Мазепи. Окрім водія, в салоні авто перебував пасажир.
Під час огляду транспортного засобу у причепі інспектори виявили будівельні матеріали: плити з мінеральної базальтової вати, арматуру, балон з навантажувача, металопрофіль. Походження будматеріалів 53-річний водій пояснити не міг, жодних документів, які б підтверджували їх купівлю не надав та постійно плутався в поясненнях.
На місце події прибула слідчо-оперативна група та представник торговельної мережі для з’ясування всіх обставин справи.
Поліції вдалося встановити місце зберігання майна. Під час огляду патрульні спільно зі слідчими виявили ще чималу кількість будівельних матеріалів, у тому числі й візочки для транспортування.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression