Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 10:09:50

Поки що в тестовому режимі: кілька тролейбусних маршрутів у Чернігові планують запустити до червня

13.05.2022   11:47Агенцiя

Комунальне підприємство "Чернігівське тролейбусне управління" планує в тестовому режимі випустити тролейбуси на маршрути наприкінці травня. У тестовому - щоб виявити пошкодження контактної мережі, які ще потрібно усунути.

У тролейбусному  управлінні працюють над її відновленням. Саме вона найбільше постраждала внаслідок активних бойових дій.

 - Майже 50 зі 110 кілометрів контактної мережі, існуючої до війни, у нас так чи інакше пошкоджено або зовсім знищено. Наразі ми поки працюємо своїми силами, одна або дві бригади. Міняємо опори, на сьогоднішній день їх вже замінено 8 і ще 8 ми маємо замінити. Відновлено близько 3 кілометрів контактної мережі, в основному за рахунок бувшої у використанні контактної мережі, що можна було повісити. Розраховуємо десь до червня місяця, якщо все буде так, як ми плануємо, то запустити вже кілька маршрутів, - повідомив начальник КП "Чернігівське тролейбусне управління" Руслан Ємець.

Працівники тролейбусного управління намагаються усунути якомога більше пошкоджень. Однак силами двох бригад у стислі терміни це зробити вкрай складно. Руслан Ємець каже, вже є попередні домовленості із фахівцями з інших міст. Вони допоможуть, коли у чернігівців будуть усі необхідні матеріали. А їх близько 40 найменувань.

 - Згідно з тими рахунками, які я попереднього отримав від потенційних постачальників - приблизно трохи більше 20 мільйонів гривень - це вартість саме матеріалів. Чекаємо або плануємо те, що місто виділить необхідні кошти і ми зможемо зробити десь  77-75 відсотків мережі, яка була до війни. Також у нас пошкоджені два кінцеві зупинкові комплекси, пошкоджено або знищено 11 табло на зупинках. Менші пошкодження на території депо, а саме побиті вікна в будівлях і тролейбусах, - додав Руслан Ємець.

Через атаки ворога 5 "Барвінків" потребують заміни вікон. Така ж проблема ще у двох тролейбусів старого зразка. Усунути ці пошкодження  – не проблема. Уже ведуться перемовини із виробником. Транспорт готовий вийти на маршрути, питання у водіях, адже їх не вистачало і до початку повномасштабного вторгнення.

За словами Руслана Ємця, тролейбусні маршрути будуть змінені, однак сполучення найбільших районів із центром міста та вокзалом забезпечать.

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression