Затримали мешканця Ніжинського району, який підозрюється у подвійному вбивстві
Ніжинська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом подвійного вбивства на території Ніжинського району.
За даними слідства, 55-річний чоловік в квітні 2022 року вистрілив з мисливської рушниці в своїх сусідів. Від вогнепальних поранень чоловік та його співмешканка померли на місці події. Сталося це неподалік господарства зловмисника в одному із сіл Ніжинського району.
Після скоєного, підозрюваний, який знаходився в стані алкогольного сп’яніння, зник з місця події та переховувався від органів досудового розслідування.
Дії підозрюваного кваліфіковано за п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України.
Завдяки злагодженим діям правоохоронних органів та місцевого населення останнього 10.05.2022 розшукано та затримано.
До суду подано клопотання про обрання чоловіку запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Довідково: санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років позбавлення волі або довічним позбавленням волі.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.