Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 жовтня, 20:30:55

Пробили дно: на Чернігівщині окупанти пограбували безпритульних

10.05.2022   21:08Агенцiя

Наприкінці березня рашисти вдерлися до центру соціальної адаптації у Левоньках. Тут перебувають в основному безпритульні люди.

Окупанти вимагали видати українських захисників. Виводили людей на розстріл і змушували молитися

Повели сина. Ти батя , якщо не розкажеш, грохнем сина. А що можу сказати? Завели сина за кут і стріляють. Ну, що ? Підійшов одноокий капітан. Пішли біля сина покладемо. Поставили на коліна, роздягнули і кажуть молись іконі, - розповідає Юрій, працівник центру соціальної адаптації

Поставили на коліна, почали стріляти над головою. Хто завалив дерева, де ЗСУ? Не знаємо, не бачили, - згадує Олександр, підопічний центру соціальної адаптації

Безпритульні та працівники центру нічого так і не видали росіянам. Натомість окупанти пограбували і розтрощили всі приміщення центру

А також растрелили двох корів.

Слава богу всі живі. Кілька голів худоби вбили. 5.29-5.52 Оргтехнік вкрали, стільці, ложки, матраси, подушки, побите скло, не вистачало, шоб помочилися  і нагадили, - ділиться Микола Романов, керівник центру соціальної адаптації.

У центрі рашисти були добу, але після себе залишили шприці та повний безлад.

Останні новини Чернігівщини

Чоловіка, який вчинив розбій і заволодів 500 тис. грн, засуджено до 11 років 6 місяців позбавлення волі – задоволено апеляційну скаргу прокурора 17:49

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора на вирок Деснянського районного суду міста Чернігова, яким 34-річного жителя Київщини визнано винним у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України).

Чернігівщина на екваторі І етапу олімпіадних змагань 17:12

Упродовж 25 – 26 жовтня 2025 року на Чернігівщині відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, німецької мови та географії, що стали екватором в графіку проведення олімпіад.

Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%. 16:31

Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%.

Ворогом здійснено чергову атаку на енергосистему області. 16:09

Вчора ворог здійснив чергову атаку на енергосистему Чернігівської області.

Водій з ознаками спʼяніння намагався втекти від патрульних 15:33

Сьогодні, близько 2-ї години, патрулюючи автодорогою М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі), поблизу села Трисвятська Слобода, інспектори помітили автомобіль Chevrolet Lacetti, який рухався без державного номерного знаку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини