Хазяїн заховав, а злодій знайшов – майже $100 тисяч
До чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС звернувся 63-річний чернігівець з заявою, що з квартири, яку він здає, викрали… 60000 Євро та 25000 доларів США! Спочатку така заява, м’яко кажучи, викликала здивування у правоохоронців, бо ж хто зберігає таку суму в квартирі, де живуть чужі люди?!
Як з’ясували працівники міліції, пенсіонер дійсно здавав свою другу квартиру своєму 61-річному знайомому чернігівцю. Сумлінний квартирант вирішив квартиру трохи обновити та зробити в ній косметичний ремонт. Оскільки власних сил було замало, чоловік звернувся до бригади будівельників, яка погодилася в короткі терміни освіжити квартиру.
Коли робітники почали знімати міжкімнатні двері, в них, як у кіно, виявилася прихована потайна шухлядка, а в ній – пачки з валютою! Робітники одразу ж повідомили про це орендаря квартири та передали йому знайдене. Натомість той вирішив розпорядитися грошима на власний розсуд, мовляв, раз в квартирі живе він, значить і гроші також його. Спритник швиденько витратив “зелені” на купівлю автівки.
Але тут фортуна повернулася до чоловіка спиною, бо невдовзі про спустошену схованку дізнався власник квартири і почав вимагати свої гроші. Коли ж його слова не призвели ні до якого результату, звернувся по допомогу до міліції.
Працівники міліції затримали викрадача, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка в особливо великих розмірах), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.