Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 20:49:32

Слідчі обласної поліції документують наслідки ворожих атак на території звільнених населених пунктів Чернігівщини

14.04.2022   19:32Агенцiя

Співробітники слідчого управління Нацполіції у Чернігівській області спільно з СБУ та прокуратурою невпинно працюють як на території Чернігова, так у звільнених від окупантів громадах області.

Правоохоронці щодня виїжджають на місця ворожих обстрілів та бомбардувань, аби ретельно задокументувати обставини воєнних злочинів росіян. Нині триває робота на території Чернігова, у населених пунктах Корюківщини та Сновщини, громадах Прилуцького і Ніжинського районів.

Слідчо-оперативні групи методично фіксують кожен факт ворожих атак. Документуються пошкодження і руйнування будівель, цивільної інфраструктури. Крім того, правоохоронці записують свідчення місцевих мешканців щодо можливих злодіянь та фактів агресії відносно мирних громадян. Всі зібрані матеріали долучатимуться до кримінальних проваджень.

Поліція Чернігівщини цілодобово збирає доказову базу воєнних злочинів рашистів на нашій землі, аби в подальшому притягнути всіх винних до відповідальності в судах.

Останні новини Чернігівщини

Державна програма «єКнига» триває 20:49

Її мета – підтримати українських видавців та мотивувати молодь читати.

Німецько-українська конференція муніципальних партнерств: Чернігів долучився до міжнародної платформи співпраці 10:47

16–18 червня 2025 року в місті Мюнстер (Федеративна Республіка Німеччина) відбулася Сьома Німецько-українська конференція муніципальних партнерств, що об’єднала понад 700 учасників із Німеччини, України та інших європейських країн — представників муніципалітетів, урядів, міжнародних організацій та громадянського суспільства. Захід був організований Програмою «Муніципальне партнерство з Україною», що впроваджується Engagement Global за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території Чернігівської області за добу 10:15

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень перехожому 09:12

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з управління карного розшуку обласної поліції «за гарячим слідом» затримали зловмисника, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень перехожому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини