Квадроцикл та три авто отримала лісова охорона Ніжинського лісгоспу
Лісова охорона Ніжинського лісгоспу отримала від Держлісагентства новий транспорт: три автомобілі типу «пікап» та квадроцикл.
Начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Аніщенко урочисто вручив ключі від техніки та зазначив, що одним із головних завдань лісівників є запобігання пожежам і браконьєрству. Тож тепер лісова охорона, підсилена сучасним транспортом, зможе швидко та професійно реагувати на виклики, причиною яких у більшості випадків є людина.
У подальшому два автомобілі обладнають пожежними модулями, a третій перейде в користування рейдової бригади.
Останні новини Чернігівщини
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.
Із кур’єрки у водійки 10:21
Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом
Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20
Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.