Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 08:27:54

У Чернігові триває створення наукового парку «Центр оборонних технологій»

03.02.2022   16:35Агенцiя

Засідання робочої групи, створеної розпорядженням голови ОДА 26 січня, провів сьогодні заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов.

До складу робочої групи увійшли представники Департаменту економічного розвитку та юридичного відділу ОДА, Міністерства освіти та науки України, Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, Національного університету «Чернігівська політехніка», ПрАТ «Чернігівський завод радіоприладів «ЧеЗаРа».

Першими на засіданні розглянули варіанти організаційно - правової форми створення наукового парку. Законодавством передбачено, що науковий парк — це юридична особа, створена у формі господарського товариства. Тож після обговорення учасники робочої групи дійшли попереднього висновку, що найоптимальніший варіант — організація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Як зазначила директор Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик, на сьогодні в Україні діє більше 35 наукових парків. Переважна більшість їх — у формі ТОВ.

Остаточне рішення співзасновники парку прийматимуть, ознайомившись з детальною довідкою, підготовленою юристами. Адже створюючи ТОВ, вони мають визначити майновий та немайновий внесок кожного у статутний капітал, права та обов’язки засновників, інші правові та економічні аспекти діяльності ТОВ.

Для більш динамічної та узгодженої роботи зі створення наукового парку «Центр оборонних технологій» члени робочої групи мають протягом тижня розглянути та погодити відповідну «дорожню карту» та терміни її виконання.

Карта передбачає визначення кола потенційних учасників наукового парку - співзасновників та пріоритетних напрямків його діяльності; формування статутного фонду та розробку статуту ТОВ; здійснення експертної оцінки нематеріальних активів; інші організаційні моменти. На сьогодні про своє бажання долучитися до проєкту вже заявили кілька підприємств та організацій.

Робоча група вирішила також, за можливості, вивчити досвід роботи наукових парків, створених в Україні раніше, наприклад, у Київській політехніці.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

АНОНСИ ПОДІЙ