Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 21:12:22

Чернігів: рятувальники спільно з представниками мас-медіа проводять превентивну роботу в житловому секторі

03.02.2022   15:30Агенцiя

Фахівці Чернігівського районного управління ДСНС України у Чернігівській області спільно з представниками мас-медіа провели профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору в м. Чернігові.

Під час заходу рятувальники поспілкувалися з пересічними громадянами та учнівською молоддю. Надзвичайники нагадали дітям правила безпечної поведінки вдома, на вулиці та на відпочинку. Зокрема, дітей та дорослих ознайомили з алгоритмом дій при виникненні пожежі, при виявленні вибухонебезпечних предметів, пояснили, як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях. Рятувальники переконані, проведення таких заходів допоможе громадянам правильно діяти в екстреній ситуації. Наприкінці заходу кожному слухачу були вручені тематичні листівки попереджувального характеру.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини