Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 13:34:28

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

28.01.2022   16:07Агенцiя

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Розрахована вона на три роки активної роботи п’яти громад регіону в напрямку участі жінок у розбудові миру, запобіганні й розв’язанні конфліктів та постконфліктному відновленні.

Саме про це сьогодні в ОДА розмовляла Жанна Шерстюк, заступниця голови облдержадміністрації, з Ерікою Квапіловою, представницею структури ООН Жінки в Україні та її колегами.

    — Щоб рухатися вперед, громада має враховувати інтереси всіх її мешканців, у тому числі жінок. Наша програма допоможе їм самореалізуватися у сфері розвитку громадянського суспільства, — зазначила Еріка Квапілова.

Проєкт фінансується Урядом Норвегії та має свій покроковий алгоритм.

Детальніше про це розповів Антон Шевченко, аналітик з координації проєкту/менеджер проєкту ООН Жінки:

    — У кожній окремій громаді ми проаналізуємо ситуацію, проведемо аудит безпеки, навчимо вирішувати конфлікти та спільно напрацюємо рекомендації щодо їх попередження. Для цього створимо ініціативні групи, до складу яких будуть входити як мешканці, так і представники місцевих органів влади. Проте нагальним питанням є визначення регіональних координаторів проєкту.

Жанна Шерстюк запевнила, що ОДА допоможе у їх пошуку та надасть активну підтримку проєкту. В тому числі, залучивши до співпраці органи місцевого самоврядування.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках відсутній вільний продаж пального: інформація станом на 12:00 18 травня

У Прилуках відсутній вільний продаж пального: інформація станом на 12:00 18 травня 13:29

Станом на 12:00 18 травня у Прилуках вільний продаж пального (бензин, дизель) не здійснюється на жодній із заправних станцій. Заправитися газом можна лише на одній АГРЗ.

У Ніжинській громаді облаштовують укриття

У Ніжинській громаді облаштовують укриття 13:23

У Ніжині 53 укриття, частина з яких не підготовлені до експлуатації, їх треба приводити в належний стан.

У Чернігові розпочато відновлення центру екстреної медичної допомоги

У Чернігові розпочато відновлення центру екстреної медичної допомоги 13:20

На сьогодні служба «103» у Чернігівській області працює в штатному режимі. Всі виклики приймає центральна оперативна диспетчерська, яку з початку бойових дій довелося евакуювати з Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За добу на Чернігівщині виявлено 160 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 160 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 травня 13:16

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 37 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 160 таких предметів.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 17 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 17 травня 13:01

У Чернігівській області 17 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.