Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 17:08:24

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування

20.01.2022   12:17Агенцiя

На Чернігівщині Держпродспоживслужба спільно з громадською спілкою «СФЕРО» організували зустріч з освітянами Борзнянської громади щодо реформи шкільного харчування

Про реформу шкільного харчування та впровадження системи НАССР у закладах освіти йшлося під час наради у Борзнянській об’єднаній територіальній громаді.
Організували і провели захід спеціалісти відділів безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини і державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіального управління Держпродспоживслужби та представники громадської спілки «СФЕРО», яка, зокрема, сприяє реалізації стандартів харчової безпеки. Під час наради з керівництвом відділу освіти і директорами загальноосвітніх навчальних закладів обговорено питання завершення перехідного періоду реформування системи шкільного харчування. З-поміж іншого на зібранні йшлося про вимоги законодавства щодо впровадження і застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), обговорювались основні вимоги до складання чотиритижневого сезонного меню, в тому числі у напрямку збільшення кількості споживання молочних продуктів, м’яса, риби, свіжих овочів і фруктів, зниження вмісту солі та цукру, жирів рослинного і тваринного походження.
Під час наради освітяни отримали від спеціалістів Держпродспоживслужби ґрунтовні відповіді на всі свої запитання.

 

За інформацією Держпродспоживслужби

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07

Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04

Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57

Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.