Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 14:43:45

Судові охоронці Чернігівщини відпрацювали тактику реагування у разі ускладнення оперативної обстановки в суді

14.12.2021   12:14Агенцiя

Минулий тиждень для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області завершився тактико-бойовим злагодженням. Для його проведення на територію Чернігівського районного суду прибули близько 40 охоронців Феміди.

Під час тренування судові охоронці змоделювали та відпрацювали декілька сценаріїв розвитку подій при виникненні загроз правосуддю.

Зокрема, навчалися стримувати натовп агресивно налаштованих молодиків, що прийшли під будівлю суду. Залагоджували конфлікт з відвідувачем, який намагався проникнути на територію суду з вогнепальною зброєю. Опрацювали порядок дій наряду та резерву у разі виявлення предмету, схожого на вибухівку, деблокували виїзд спеціального транспорту з території суду. Паралельно відпрацьовували різні тактичні прийоми, такі як: «затримання», «видалення» та «деблокування приміщення» тощо.

Подібні тактико-спеціальні навчання є невід'ємною складовою службової діяльності Служби судової охорони. Кожне тренування стараються використати з максимальною користю для покращення професійної підготовки особового складу до реагування на нештатні ситуації, каже заступник начальника територіального управління (зі служби) Служби судової охорони у Чернігівській області полковник Служби Валерій Голець.

-  Одне діло - вивчити алгоритм на папері, інше - можливість покроково відпрацювати злагодженість дій на практиці, в умовах, наближених до реальних. Крім того, такі навчання загартовують наших бійців як фізично, так і психологічно, що також є важливим моментом під час несення служби з охорони об’єктів системи правосуддя, -  прокоментував Валерій Голець.

За оцінкою керівництва навчанням, усі його учасники успішно виконали поставлені перед ними завдання.
 

За інформацією ТУ ССО у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ