На мосту через річку Снов триває монтаж балок прогонової будови
У процесі капітального оновлення — міст через річку Снов на трасі Р-83 Славутич - Любеч - Ріпки - /М-01/ - Городня - /Н-28/ - Сновськ - Корюківка - Семенівка - Костобобрів - Чайкине -/Н-27/.
Дорожники продовжують влаштовувати прогонову будову штучної споруди. Залізобетонні конструкції за індивідуальним замовленням виготовляються в Києві. В міру готовності їх підвозить балковоз та проводиться монтаж. Наприкінці минулого тижня привезено та встановлено ще чотири балки.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.
Міст через річку Снов поблизу Сновська збудований у 1976 році, до початку капремонту був в аварійному стані. Це один з найбільших мостів на території Чернігівської області. Його довжина — 270,5 метра.
Капітальний ремонт споруди включає оновлення проміжних та крайніх опор, монтаж прогонової будови, влаштування мостового полотна, шару гідроізоляції, деформаційних швів, асфальтобетонного покриття, тротуарів, системи водовідведення, освітлення, ремонт підходів до мосту. Роботи ведуться на виконання президентської програми "Велике будівництво".
Підрядна організація — ТОВ "БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ".
Нагадаємо, що в рамках програми Президента України "Велике будівництво" цьогоріч у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.



