Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають
Значне погіршення погодних умов — дощ з мокрим снігом та значні пориви вітру – у ніч з 8 на 9 грудня призвели до пошкодження повітряних ліній електропостачання (ЛЕП) практично по всій Чернігівщині.
Станом на сьогоднішній ранок повністю відключено 13 та частково — 9 ЛЕП напругою 10 кВ, а також 160 трансформаторних підстанцій.
Знеструмлено 47 населених пунктів на всій території області. Так, у Козелецькому районі електричних мереж (РЕМ) – 26, у Ріпкинському РЕМ – 8, у Ніжинському – 6, у Чернігівському – 3 та по 2 населених пунктів – у Корюківському та Менському районах електричних мереж.
Відновлюють електропостачання та ліквідовують наслідки аварійних відключень 22 бригади, 22 одиниці техніки та 66 працівників АТ «Чернігівобленерго».
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.