Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 03:44:48

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства

08.12.2021   16:34Агенцiя

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують роботу у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня
ДрукуватиВідправити на email
Зокрема, з 29 листопада до 5 грудня включно представники структурних підрозділів Держпродспоживслужби здійснили 869 заходів контролю на об’єктах нагляду, а саме: на 456 об’єктах торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків) та 263 об’єктах торгівлі непродовольчими товарами; у 38 закладах громадського харчування і 13 перукарнях; у 20 дошкільних навчальних закладах та 12 закладах загальної середньої освіти; у 23 аптеках, на 18 агроринках і 26 інших об’єктах,  в тому числі 10 - у громадському транспорті.
Під час перевірок виявлено 192 порушення санітарного законодавства, складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей», зокрема 5 - на об’єктах торгівлі продовольчими товарами. Окрім протоколів, з метою усунення виявлених порушень та приведення підконтрольних об’єктів до нормативних вимог надано 192 пропозиції, у 19 випадках поінформовані органи місцевої влади, ще у 27 - правоохоронні органи.
Протягом тижня у перевірках брали участь понад 20 рейдових груп, у складі яких разом зі спеціалістами Держпродспоживслужби були працівники Нацполіції або Нацгвардії, фахівці обласного Центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України, представники територіальних громад.
 

За інформацією Держпродспоживслужби

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.