Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 17:09:26

Робота, про яку мріяла…

08.12.2021   12:47Агенцiя

Знайомтеся, це – медична сестра сільської школи Вікторія Ніколенко. За фахом – фельдшерка, проживає в Чернігові й до своїх маленьких і старших пацієнтів приїздить у Киїнку з міста.

У місцевому навчальному закладі її радо зустрів педагогічний колектив.Неабияк задоволені появі такої фахівчині й батьки. А діти… Діти з першого дня щиро полюбили Вікторію за її добре серце, привітне слово, посмішку. Інколи учні навіть прибігають до неї в кабінет на перервах, а також після уроків просто, щоб привітатися та розповісти про своє здоров’я. Жінка каже, що й досі не вірить, що має роботу, про яку мріяла все життя!
–    Після закінчення Ніжинського медичного коледжу я деякий час працювала медичною сестрою, – розповідає про себе Вікторія. – Проте упродовж свого дев’ятирічного трудового стажу довелося бути навіть продавчинею продовольчих товарів. Коли  ж залишилася без роботи– звернулась за допомогою до служби зайнятості. Майже п’ять місяців тривав пошук роботи і ось одного дня моя доля змінилися. А сталося це тоді, коли в базі даних обласної служби зайнятості з’явилася вакансія медичної сестри в Киїнську школу. Серед претенденток на робоче місце була й Вікторія Ніколенко, яка після успішно пройденої співбесіди з директоркою навчального закладу Ніною Шолох отримала запрошення на роботу.
Вже минуло майже вісім місяців, як Вікторія працює і надає кваліфіковану медичну допомогу школярам.Керівництвороботою медичної сестри задоволене. У Чернігівській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості, де жінка перебувала на обліку, також радіють за неї. Адже мета, яку щодня ставлять перед собою фахівці – це і є вдало підібрані кадри для роботодавців та робота для громадян, яка приносить задоволення. Історія працевлаштування Вікторії Ніколенко – цьому яскравий приклад.
                                                                  

Обласний центр зайнятості
 

Останні новини Чернігівщини

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року