Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 01:58:49

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 714 осіб

07.12.2021   14:12Агенцiя

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 7 грудня в області проти Covid проведено 689 409 щеплень першою та другою дозою.

 Зокрема:

    вакциною AstraZeneca – 102 256 (58 012 перша доза та 44 244 друга);
    вакциною CoronaVac – 285 379 (153 519 перша доза та 131 860 друга доза);
    вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 246 570 (130 332 перша доза та 116 238 друга);
    вакциною Moderna (United States) – 55 204 (28 994 перша доза та 26 210 друга).

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 714 осіб, з них:

    вакциною CoronaVac – 2 155 (584 перша доза та 1571 друга);
    вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 1 671 (415 перша доза та 1256 друга);
    вакциною Moderna (United States) – 888 (584 перша доза та 304 друга).

За повідомленням Чернігівського
інформаційно-аналітичного центру медичної статистики
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини