Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 17:15:49

Службове житло, пільги на навчання, матеріальні заохочення: Варвинщина готується приваблювати медиків

06.12.2021   16:26Агенцiя

Програму місцевих стимулів для медичних працівників на 2022 рік мають розглянути на найближчій сесії Варвинської селищної ради (ОТГ) Прилуцького району. Відповідний проект рішення розміщений на сайті тергромади.

На заходи із підвищення якості медичного обслуговування населення, а саме розширення його доступності, впровадження нових підходів до організаційної роботи та заохочення медичних працівників до праці у громаді планують виділити із бюджету 450 тисяч гривень.
Так, на придбання житла для забезпечення лікарів службовим житлом (сплата податків та нотаріальних послуг) у 2022 році запланували 300 тисяч гривень.
Водночас, в рамках Програми лікарі, які вперше влаштуються в заклади охорони здоровя Варвинської тергромади отримають одноразову матеріальну допомогу. На це передбачать 50 тисяч гривень.
Ще 100 тисяч хочуть витратити на навчання студентів за лікарською спеціальність у ВНЗ з урахуванням проходження інтернатури. Аби скористатися даною пільгою майбутні лікарі повинні будуть відпрацювати в медичних закладах громади не менше 10 років.
Розглянути Програму мають 9 грудня на 19 сесії Варвинської ОТГ.

 

priluki.city

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».