Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 06:13:59

Держпродспоживслужба Чернігівщини посилює нагляд за дотриманням санітарного законодавства на об’єктах водопостачання

03.12.2021   07:22Агенцiя

Протягом листопада на підконтрольних об’єктах ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівської області акредитованими лабораторіями досліджено 361 пробу питної води централізованого і децентралізованого водопостачання за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.

У 9 випадках зразки не відповідали вимогам ДСанПін 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» за мікробіологічними показниками (виявлено загальні коліформи КУО/100 см.3) і у 9 – за санітарно-хімічними (перевищення вмісту нітратів, аміаку, каламутність).

Зокрема, відповідно до бюджетної програми КПКВК 1209040 за звітний період відібрано та досліджено у Чернігівській регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 29 проб води питної централізованого водопостачання за мікробіологічними показниками (відхилення виявлено у 5 випадках) та 29 - за санітарно-хімічними (відхилень не виявлено).

Для усунення виявлених порушень та приведення об’єктів питного водопостачання до нормативних вимог балансоутримувачам надані приписи та письмові рекомендації.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області  посилено державний санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства на об’єктах систем водопостачання населених пунктів Чернігівщини. Робота в цьому напрямку триває.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.