Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 07:33:13

До людей з інвалідністю – з постійною увагою

03.12.2021   07:12Агенцiя

3 грудня – Міжнародний день людей із інвалідністю.

Одним з основних напрямів роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень є турбота про соціальний захист тих людей, які в результаті отриманих на виробництві травм чи професійних захворювань частково або повністю втратили працездатність.

Сьогодні під постійним піклуванням управління перебувають 2 961 потерпілий на виробництві та члени їх сімей, серед яких майже половина є особами з інвалідністю та 244 – внутрішньо переміщені особи. Із загальної кількості потерпілих на виробництві в області обліковуються: 48 осіб з інвалідністю I групи; 298 – II групи; 1 085 – III групи, загалом 1 431 особа з інвалідністю. Усі вони щомісяця отримують гарантовані державою страхові виплати у зв’язку зі стійкою втратою професійної працездатності та інші види допомоги. За 10 місяців поточного року застрахованим особам та членам їх сімей виплачено 76,4 млн грн, в тому числі 11,1 млн грн – внутрішньо переміщеним особам. Усі вони своєчасно отримують страхові виплати.

На медико-соціальні послуги 269 потерпілим від трудового каліцтва та професійних захворювань за рахунок коштів Фонду вже використано понад 5,2 млн грн, близько 0,7 млн грн витрачено на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення для 117 потерпілих.

На всі види доглядів потерпілим внаслідок трудового каліцтва цього року виплачено за рахунок коштів Фонду понад 2,5 млн гривень.

Фахівцями управління та його відділень постійно здійснюється робота із залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній  реабілітації. Тісна співпраця з громадською організацією «Чернігівський союз інвалідів від трудового каліцтва та професійних захворювань» дає можливість підтримувати тісний зв’язок з усіма громадянами з інвалідністю та оперативно реагувати на всі проблеми, які у них виникають.


 

Володимир Нашиванько, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.