Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 13:25:37

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

29.11.2021   18:26Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 29 листопада в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19.

Зокрема 49 — у Чернігівському районі (всі захворілі з Чернігова), 46 — у Ніжинському, 20 — у Корюківському, 16 — у Новгород-Сіверському районі та 2 — у Прилуцькому. 57 захворілих госпіталізовані.
На жаль, 12 людей померли. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.
За минулу добу від коронавірусної хвороби в області одужали 122 особи (16 лікувалися у медзакладах): 67 — у Чернігівському районі (в тому числі 41 — у Чернігові), 29 — у Ніжинському районі, 10 — у Корюківському, 9 — у Новгород-Сіверському районі та 7 — у Прилуцькому.
Загалом на Чернігівщині 88 776 випадків захворювання COVID-19, з них:

– 73 187 пацієнтів одужали;
– 12 227 — лікуються амбулаторно;
– 1039 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 2189 летальних випадків;
– 134 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 1200 досліджень.

За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також — людей поруч.

За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини