Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 15:21:22

У Чернігові закінчилася вакцина AstraZeneca

27.11.2021   08:31Агенцiя

У Чернігові закінчилась вакцина AstraZeneca. Найближчу поставку очікують у грудні. Про це Суспільному розповіла головна координаторка з вакцинальної кампанії в області Романа Сопотницька.

«Зараз AstraZenecа немає на другу дозу. Коли наступна поставка — очікуємо в грудні. Ще трохи у Козельці є, у Ніжині казали, що у них сьогодні закінчилась, у Новгороді-Сіверському ще трохи є, у Сновську теж має закінчитися. Ті райони, у них не багато, у них все пораховано на другі дози», — каже Сопотницька.

Вона додала, що ті, хто вакцинувався AstraZeneca, можуть отримати другу дозу ревакцинації або Pfizer, або Moderna через 28 днів.

«Це прописано у наказі МОЗ України від 27 липня № 14 77 і рішенні оперативного штабу від 30 червня №11».

Нагадаємо, у Чернігові працюють чотири центри вакцинації – в обласному музично-драматичному театрі, у приміщенні Чернігівської облради та у торгових центрах «ЦУМ» та «Голлівуд».

П'ятий центр вакцинації працює на вихідних — у приміщенні колишньої Деснянської районної ради.Там можна отримати вакцини Pfizer, CoronaVac і Moderna. Станом на сьогодні в області вакцинувалися від коронавірусу майже 357 тисяч людей, другою дозою — майже 277 тисяч людей.

Джерело: Суспільне. Чернігів

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини